Ligazóns - Clubes

Nota: Para empregar o enderezo de correo electrónico, copiamos e pegamos o enderezo no programa de correo electrónico. Non é unha ligazón correo non desexado.

A.D. Fogar info@adfogar.com
A.D. Náutico de Narón nauticonaron@gmail.com
C. Acuatic Oleiros clubacuaticoleiros@gmail.com
C.Asoc. Coruñesa Waterpolo amigosdw@gmail.com
C. Fuvial de Lugo natacion@clubfluviallugo.com
C. Galaico Sincro sincro@galaicosincro.com
C.N. Arteixo info@natacionarteixo.com
C. Marina Ferrol info@clubmarinaferrol.org
C.N. Arzúa cnarzua@yahoo.es
C.N. Cidade Santiago cdnstgo@gmail.com
C.N. Coruña info@cncoruna.com
C.N. Escualos cnescualos@gmail.com
C.N. Ferrol info@natacionferrol.com
C.N. Galaico galaico@cngalaico.com
C.N. Liceo natacionliceo@gmail.com
C.N. Máster Mos clubmastermos@gmail.com
C.N. Máster Pons Vetus ponsvetus@terra.es
C.N. Monforte de Lemos cnmonforte@hotmail.com
C.N. Mos natacionmos@gmail.com
C.N. Pabellón Ourense cnpourense@yahoo.es
C.N. Ponteareas administracion@cnponteareas.es
C.N. Pontevedra club@cnpontevedra.org
C.N. Portamiñá Lugo cnportamina@cnportamina.com
C.N. Riveira clubnatacionriveira@yahoo.es
C.N. Sincro. Pontevedra presidente@cnsincropontevedra.com
C.N. Vigo Rías Baixas cnriasbaixas@gmail.com
C.N. Xove cnxove@cnxove.es
C. Natación Redondela club_cnr@hotmail.com
C. Sincro Ourense sincronizadaourense@hotmail.com
C. Tenis Codesal cncodesal@gmail.com
C. USC administracion@fundacionuscdeportiva.org
C.W. Pontevedra info@waterpolopontevedra.com
Real C. Náutico de Vigo piscina@rcnauticovigo.com

Para ser incluído nesta lista ou anovar os datos contactar co informático da FEGAN.